לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 09-9729131לחץ לחיוג

שקי אגרוף

 
שקי אגרוף
 
מגן ראש מקצועי -23%
לפת איגרוף מקצועית -12%
אגס אגרוף תאילנדי  דגם SB45102 -14%
שק אגרוף מקצועי דגם R70B -33%
שק אגרוף מקצועי דגם R50B -33%
אגס אגרוף לילדים ולנוער דגם Q532 -13%
מבצע
שק איגרוף  דגם R90B -29%
שק אגרוף מקצועי דגם R120B -8%
מבצע
שק איגרוף מקצועי  דגם  R150B -30%
מבצע
מעמד שק איגרוף לאימון מקצועי ! -30%
כפפות איגרוף תאילנדי -32%
מבצע
שק אגרוף מקצועי  דגם BB1500 -18%
אגס אגרוף למבוגרים דגם Q732 -20%
מתלה קיר לשקי אגרוף -23%
בובת איגרוף בדמות אדם דגם bb938 -19%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2


יש לא מעט דרכים לחזק את הגוף וגם לפתח את השרירים. פעילות ספורטיבית, ומכל סוג, מטיבה מאד עם הגוף ועוזרת לשמור על בריאותו. יש דרכים שונות לעשות זאת וגם ציוד מכל מיני סוגים, שאפשר לרכוש באופן עצמאי כדי להתעמל, לשמור על הגזרה וגם להתחזק. אחת האפשרויות היא בובת אגרוף או שק אגרוף, המוצעים בחנות כיום ומגיעים בדגמים שונים, משקלים שונים וגם בעיצובים שונים. את שקי האגרוף נמצא גם בחדרי הכושר ובסטודיו לספורט ולאימון גופני ובעזרתם נוכל לבצע תרגילים שונים, העובדים על אזורים מסוימים בגוף.

אילו יתרונות מציעים לכם שקי אגרוף?

לא בכדי הפכו אימונים באמצעות שקי אגרוף, בין אם בעזרתם של מדריכים מיומנים ובין אם באופן עצמאי, לפופולאריים מאד. שק אגרוף הוא אביזר שימושי לא רק למתאגרפים מקצועיים אלא לכל אלה, המעוניינים להיות בכושר ולעשות זאת באופן מעניין יותר, אפקטיבי יותר וגם מהנה. אימון באמצעות בובת אגרוף או שק אגרוף עוזר להעלות את הדופק ומאפשר פעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה באופן יחסי. המשמעות לכך בפועל היא חיזוק מערכת לב-ריאה וגם שריפה רבה יותר של קלוריות. 

בנוסף, מכיוון שמדובר בפעילות בעצימות כזו, כמות האנדרופינים שמשתחררת תוך כדי היא גבוהה גם כן, מה שמשפיע לטובה על מצב הרוח, מחזק את הריכוז וגורם לערנות טובה יותר. מעבר לכך, ידוע כי אימון באמצעות שקי אגרוף גם עוזר להעלות את מסת העצם ולכן מיטיב מאד גם בגילאים המבוגרים יותר. ובל נשכח גם את עניין הקואורדינציה. תודות לשק האגרוף ולתרגילים השונים שמבצעים בעזרתו, משפרים המתאמנים, נשים וגם גברים, את הקואורדינציה שלהם, שכן נדרשת פעילות של כמה קבוצות שרירים בו זמנית.

מה חשוב וכדאי לדעת לפני שמזמינים שק אגרוף?

בין אם זו בובת אגרוף או שק אגרוף שאותו אתם רוצים להזמין, כדי להפיק את התועלת שבאימון באמצעות אחד מהשניים ולנצל זאת כהלכה, מומלץ לכם להצטרף, לפחות בשלבים התחלתיים לחוג או להיעזר במאמן אישי. בנוסף, חשוב שתעזרו באנשי מקצוע כדי למצוא שק אגרוף שנכון ומתאים לכם כדי שתיהנו מרכישה משתלמת ונכונה. אצלנו, בג'נרל פיטנס, תמצאו מגוון של שקי אגרוף וציוד נלווה שיעזרו לכם לפתח את הגוף, לחזק אותו וגם לנצל את היתרונות הרבים שמציע אימון מסוג כזה.


Copyright © 2021 general-fitness.co.il. All rights reserved.

https://www.general-fitness.co.il/שקי-אגרוף/c-47-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפון