לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 09-9729131לחץ לחיוג

שולחנות כדורגל

 
 

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2


הם הפכו לפופולאריים מאד בשנים האחרונות וכיום, בניגוד לעבר, אפשר למצוא אותם גם בבתים פרטיים ולא רק בפאבים או בקניונים. שולחנות כדורגל הם הזדמנות נפלאה ליהנות ממשחק כיפי במיוחד ולעשות זאת גם בבית הפרטי. תוכלו למצוא מבחר רחב מאד של שולחנות כדורגל, הנבדלים אלה מאלה במידות שלהם, במידת המורכבות שלהם, באיכות שלהם וגם במחיר.

 כדי להפיק מהשולחן תועלת וליהנות מהמשחק עצמו, חשוב שתגדירו תחילה את הצרכים שלכם ואת התקציב, ורק לאחר מכן תצאו למשימת החיפוש אחר שולחן כדורגל שיתאים לכם ולשאר בני הבית או החברים.

מה כדאי לקחת בחשבון לפני שרוכשים שולחנות כדורגל?

כדי למצוא שולחן כדורגל שעונה על כל הצרכים, חשוב להתייחס לכמה פרמטרים עיקריים. ראשית, רגלי השולחן. רגלי שולחנות כדורגל עשויות בדרך כלל ממתכת או מעץ. לפני שרוכשים את השולחן, יש לוודא כי רגלי השולחן יציבות ומאפשרות משחק נוח ומהנה. גם מוטות השולחן הם נקודה שיש לקחת בחשבון והם מגיעים בכמה דגמים. ישנם מוטות חלולים, ישנם מלאים וישנם טלסקופיים. את המוטות החלולים נמצא בשולחנות ביתיים לרוב, שהם זולים וגם קטנים הרבה יותר והיתרון שלהם הוא המחיר. 

את המוטות החלולים נראה בדרך כלל בשולחנות היקרים יותר והם מתאימים למשחקים מאסיביים וחזקים יותר. מוטות טלסקופיים יתאימו במקרים בהם מחפשים שולחן כדורגל שנועד לילדים שכן הם אינם בולטים מדפנות השולחן, מה שמונע התקלות בהם וגם פציעה.

גודל השולחן הוא אולי אחת הנקודות החשובות שיש לבחון כאשר מחפשים שולחנות כדורגל. יש לקחת בחשבון את החדר שבו רוצים למקם את השולחן ולוודא כי החדר, מבחינת הגודל שלו, מותאם גם לגודלו של השולחן. חשוב שתתאפשר גישה קלה ונוחה אל השולחן וגם תנועתיות שהיא זורמת וטובה בחדר. 

כדי לדעת מהו גודל החדר האידיאלי, יש להוסיף לכל צד של השולחן לפחות עוד 70 ס"מ. גם לאחסון עצמו יש השפעה על הבחירה וכדי שהוא יתאפשר כדאי לחפש שולחנות כדורגל שניתן לפרק להם את הרגליים. בכל מקרה, אם אתם מתלבטים, אצלנו, בג'נרל פיטנס, מוצעים לכם מבחר של דגמים והצוות שלנו ישמח לסייע לכם בבחירה ולספק לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי לקבל את ההחלטה הנכונה.

Copyright © 2021 general-fitness.co.il. All rights reserved.

https://www.general-fitness.co.il/שולחנות-כדורגל/c-51-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפון