לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 09-9729131לחץ לחיוג

סטפרים

 
סטפרים
 
מיני סטפר הידראולי דגם GFMS1 -39%
מיני סטפר הידראולי גנרל פיטנס  דגם S025 -17%
מבצע
מיני סטפר תנועת אלכסון דגם s9010c -8%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2


אם בעבר היינו צריכים להירשם לחדר הכושר כדי ליהנות ממגוון של מכשירי כושר ובעיקר מכאלה שעוזרים לנו להתחזק וגם לשמור על הבריאות, הרי שכיום המצב הוא אחר ואפשר למצוא מגוון רחב מאד של אפשרויות המתאימות גם לצרכים ביתיים. מכשיר סטפר ביתי הוא אחת מהן ובדיוק כמו סטפר מקצועי הוא עוזר לחזק את שרירי הרגליים, ובו זמנית גם לעבור על סיבולת לב ריאה.

אילו סוגי סטפרים מוצעים כיום?

ישנם סוגים שונים של סטפרים: סטפרים מכאניים וסטפרים חשמליים. מכשיר סטפר ביתי יהיה לרוב מכאני, אם כי ישנם גם סטפרים לבית שהם חשמליים. הבדל בולט בין שני ספרים אלה הוא גם הגודל שלהם. בעוד שאלה המכניים, שהם ביתיים לרוב, יהיו קטנים במידותיהם, החשמליים יהיו מאסיביים וגדולים ויזכירו במראה שלהם אופני כושר או ספינינג. 

בכל מקרה, שני הסוגים הללו עוזרים לעבור על שרירי הרגליים, כאמור, וכפי שניתן להסיק משמם, הם מדמים את תנועת העלייה ואת תנועת הירידה במדרגות. בכל סוגי הסטפרים, הן סטפר ביתי והן סטפר מקצועי, אפשר לווסת את ההתנגדות, כך שחלק מהזמן היא תהיה גבוהה ולכן גם מאתגרת יותר וחלק מזמן פחות, מה שיאפשר לכם להתאושש או להתעמל בנינוחות רבה יותר.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים סטפרים?

למכשירי הסטפר יש לא מעט יתרונות וזו גם הסיבה מדוע הם נפוצים ואהובים מאד. מכיוון שבעת השימוש בהם הרגל שלנו איננה מורמת מהמשטח ונחבטת עליו, נחסך אותו לחץ לא רצוי על הברכיים, שעם הזמן גורם לשחיקה וגם עשוי לגרום לפציעה. מעבר לכך, פעולת הטיפוס עצמה, מלבד חיזוק השרירים, גורמת גם לעליית הדופק כך שמשיגים שתי יתרונות בפעולה אחת. 

השימוש בסטפר מאפשר לכם לעבוד גם על שרירי העכוז, על השרירים הארבע ראשיים ואפילו על כף הרגל. כשמדובר במכשיר סטפר ביתי, מידותיו הקומפקטיות מאפשרות לכם לאחסן אותו או להשתמש בו בכל מקום שתרצו.

אם אתם מתעניינים ברכישת סטפרים ומחפשים מכשיר סטפר ביתי, אצלנו, בג'נרל פיטנס, תמצאו מגוון רחב של אפשרויות. תוכלו להזמין אונליין את המכשיר המתאים לכם וליהנות מהיתרונות הרבים שהוא מביא אתו.


Copyright © 2021 general-fitness.co.il. All rights reserved.

https://www.general-fitness.co.il/סטפרים/c-39-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפון