לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 09-9729131לחץ לחיוג

מתקני חתירה

 
מתקני חתירה
 
מתקן החתירה האיכותי מבית  Horizon דגם  Oxford6 -9%
מתקן חתירה מקצועי ייחודי מבית Inspire USA דגם  cr2.5 -8%
מכשיר חתירה אלקטרו מגנטי דגם ROYAL440 מבית VO2 -20%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2


אם עד לאחרונה ראינו אותם בעיקר בחדרי הכושר, הרי שכיום הסיפור הוא אחר ויותר ויותר ישראלים בוחרים לרכוש לביתם מתקני חתירה. מתקני החתירה של היום מציעים איכות ברמה גבוהה, אפשרות לחזק ולפתח את הגוף כהלכה ועל הדרך גם ליהנות מפעילות החתירה עצמה. ישנם סוגים רבים ומגוונים מאד של מתקני חתירה הנבדלים אלה מאלה בגודל שלהם, בפונקציות שהם כוללים וגם במחיר. כדי למצוא מכשיר חתירה מתאים חשוב תחילה להגדיל את הצרכים ואת התקציב וגם להיעזר במומחים.

מה חשוב לדעת על מתקני חתירה?

אם התעניינתם לאחרונה ברכישה של מכשיר חתירה, לבטח גיליתם מבחר רחב מאד של אפשרויות, מה שמקשה לא מעט על הבחירה. רגע לפני שאתם מזמינים מתקן חתירה, חשוב שתבינו את היתרונות הרבים של מתקני החתירה עצמם וגם ההבדלים בין הסוגים. אחד היתרונות הבולטים של מתקנים אלה הוא העובדה שניתן, תוך כדי האימון עצמו, לעבוד על קבוצות שרירים רבות מאד, ולמעשה – על כל הגוף. 

מעבר לכך, זהו אימון קרדיו (לב ריאה) מצוין והוא מאפשר לנו לעבוד באופן אינטנסיבי וממוקד מאד. בעת החתירה מוזרם הדם בגוף ומכיוון שניתן לבחור ברמות שונות של התנגדות, העצימות משתנה וניתנת להתאמה מלאה. אימון באמצעות מכשיר חתירה מפחית את הלחץ על המפרקים ולכן מונע פציעות לא נעימות. הוא גם מפחית את הלחץ המופעל לא אחת על הגב וגם על הברכיים ולכן יכול להתאים לסובלים מבעיות באזורים אלה בגוף.

כדי למצוא מתקן חתירה שעונה לכם על הצרכים, כדאי לבדוק אפשרויות שונות ולבחון לעומק את הדגמים המוצעים. אם אתם מעוניינים להשתמש במתקן הזה בבית, בחרו מתקן חתירה שניתן להתקפל ושהוא נייד. המתקנים הביתיים פחות מאסיביים ולכן יתאימו גם לבתים פרטיים. מומלץ, ובייחוד אם אתם רוצים לעבוד בצורה מקצועית ויעילה יותר, לחפש מכשיר חתירה עם תכניות אימון שונות וגם כזה שכולל מד דופק מובנה. כך תוכלו לבנות לעצמכם אימון שהוא אפקטיבי מאד וליהנות מכל היתרונות שמציע לכם המתקן.

אצלנו, בג'נרל פיטנס, תמצאו מבחר רחב של מתקני חתירה, המבטיחים איכות ברמה גבוהה ומענה לצרכים שונים. 

Copyright © 2021 general-fitness.co.il. All rights reserved.

https://www.general-fitness.co.il/מתקני-חתירה/c-68-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפון