לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 09-9729131לחץ לחיוג

משקולות ומוטות

 
משקולות ומוטות
 
מבצע
מבצע
משקולת יד  ציפוי  ניאופרן -40%
מבצע
סט 3 משקולות kettlebell  4+6+8 -34%
משקולת KETTLEBELL -24%
מבצע
זוג משקולות לאירובי מים -14%
זוג כדורי משקל 0.5 עד 1.5 ק"ג -21%
זוג משקולות צמיד דגם AW -47%
כדור כוח  קופץ -39%
מוט BODYBAR -35%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2


יש סוגים שונים של אימון וגם מטרות שונות, שאותן רוצים להשיג בעזרתו. אימון באמצעות משקולות ומוטות מתמקד בעיקר בידיים, אך יכול לשלב אזורים נוספים בגוף, שגם אותם רוצים לחזק, כמו בטן, ירכיים ורגליים. באמצעות משקולות ידיים וגם מוטות מכל מיני סוגים נוצרת התנגדות, הגורמת למאמץ בשריר ועם הזמן לחיזוקו. ישנם סוגים רבים מאד של משקולות ומוטות, הנבדלים אלה מאלה במשקל, בגודל וגם במראה. 

כדי להפיק תועלת מאימון הכולל משקולות יד וגם מוט משקל, חשוב מאד לבצע את התרגיל בצורה נכונה ולעיתים גם להיעזר במומחים. אצלנו, בג'נרל פיטנס, תמצאו מגוון רחב של מוטות וגם של משקולות כדי שתוכלו לאתר לעצמכם את המענה המתאים וליהנות מיתרונות רבים.

מה חשוב לדעת על אימוני משקולות ומוטות?

אימון באמצעות משקולות ידיים וגם מוטות עובד, כאמור, על הידיים אך גם על אזורים נוספים בגוף. ככל שהעבודה עצמה קשה ומאמצת יותר, כך ניתן יהיה לראות את התוצאות הרבה יותר מהר. לאימונים כאלה יש לא מעט יתרונות ולכן דואגים לשלב אותם לצד אימונים אחרים, המתמקדים באזורים נוספים. לטכניקה, במקרה הזה, יש חשיבות רבה מאד ומומלץ, ובייחוד לחסרי הניסיון שמבצעים אימון של משקולות ידיים וגם מוטות לעבוד בצמוד למאמנים מקצועיים כדי ללמוד את הטכניקה הנכונה. 

מעבר לכך, חשוב להשקיע זמן בחימום השרירים, בפעילות אירובית קצרה מקדימה וגם במתיחות כדי למנוע פציעות מיותרות ולא נעימות. וכמובן – כדאי להשתמש במשקלים שמתאימים ונכונים לכם ולא להפריז במשקל. משקל שהוא גבוה מדי עשוי לעייף את השרירים מאד מהם ולהקשות עליכם לסיים את התרגיל. כן חשוב שתאתגרו את עצמכם, אך כדאי לעשות זאת בהדרגה ובהתאמה מלאה ליכולת שלכם.

היכן מוצאים משקולות ומוטות איכותיים?

בין אם אתם מחפשים מוטות ובין אם משקולות יד, כדאי שתבחרו את המענה שנכון ומתאים לכם. את המשקולות והמוטות תוכלו להזמין אצלנו, באתר, אונליין ולקבל אותן ישירות עד לביתכם או לכתובת אחרת שמסרתם. תוכלו להוסיף ציוד ספורט נוסף כדי ליהנות מאימון כולל יותר ולקבל את כל הסיוע שאתם צריכים כדי לעשות את ההחלטה הנכונה.


Copyright © 2021 general-fitness.co.il. All rights reserved.

https://www.general-fitness.co.il/משקולות-ומוטות/c-49-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפון