לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 09-9729131לחץ לחיוג

טרמפולינה מקצועית

 
טרמפולינה מקצועית
 
טרמפולינה דגם olympic6 מבית GENERAL FITNESS -21%
טרמפולינה  דגם olympic8 מבית GENERAL FITNESS -35%
מבצע
טרמפולינה מקצועית דגם est-rebou מבית ESCAPE -37%
טרמפולינה דגם  JUMP8 מבית VO2 -5%
מבצע
טרמפולינה דגם JUMP10 מבית VO2 -19%
מבצע
טרמפולינה דגם JUMP12 מבית VO2 -24%
טרמפולינה לילדים בקוטר 40 אינץ` דגם FT40 -25%
מבצע
טרמפולינה לילדים בקוטר 48 אינץ דגם FTR48 -20%
מבצע
טרמפולינה  דגם  FTR בקוטר 97 סנטימטר! -17%
סולם טרמפולינות אוניברסלי -20%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2


אנחנו רואים אותן בשנים האחרונות בחצרות רבות ויותר ויותר ישראלים בוחרים לרכוש אותן עבור הילדים וגם עבור עצמם כדי לפתח את הכושר ואת הסיבולת. הטרמפולינות, כך נדמה לעיתים, כבשו אותנו בסערה ונראה שהן כאן כדי להישאר. טרמפולינות מציעות לא מעט יתרונות בריאותיים וזו גם אחת הסיבות מדוע הן פופולאריות כל כך. מעבר לזה שהן מהנות ויכולות להתאים לטווח רחב של גילאים הן עוזרות לנו לעבוד על הגוף שלנו כהלכה.

אילו יתרונות בריאותיים מציעה טרמפולינה מקצועית?

אם אתם מעוניינים לרכוש טרמפולינה מקצועית, תשמחו וודאי לגלות שיש מגוון רחב של אפשרויות, דגמים וגם גדלים. לטרמפולינה יש יתרונות בריאותיים רבים מאד שהופכים אותה לפתרון נהדר שיכול להתאים בבתים רבים. מעבר לעניין ההנאה שבטרמפולינה, היא יכולה לשמש כמכשיר אימון נהדר בבית (בחצר) ואפילו בחדר הכושר. הקפיצה עצמה על הטרמפולינה עוזרת לעבוד על סיבולת לב ריאה ומגבירה את ההוצאה האנרגטית שלנו. 

תוך כדי הקפיצה אנו מבצעים ברציפות תנועות מסוימות יחד עם הקפיצות וכך יכולים, בו זמנית, לעבוד על קבוצות שרירים רבות. כשזו טרמפולינה מקצועית ניידת, למשל, אנו יכולים להשתמש בה הן בתוך הבית והן בחוץ, בהתאם למזג האוויר, וכך להפיק ממנה תועלת רבה. על הטרמפולינה אנחנו יכולים גם לשחק עם הילדים, להיעזר בכדורים ובאמצעים אחרים ולהפוך את הפעילות כולה לזמן איכות ובעיקר גם להנאה.

אילו סוגים שונים של טרמפולינות מוצעים לכם כיום?

יש סוגים רבים מאד של טרמפולינות, הנבדלים אלה מאלה לרוב במידות הטרמפולינה וגם במשטח שלה. משטח הבלימה של הטרמפולינה הוא יתרון משמעותי שלה ובזכותו מתאפשרת בלימה נכונה בעת הקפיצה ומניעת נזקים מיותרים. תודות למשטח אנו מפעילים נכון את הגוף שלנו ולומדים כיצד לבצע את התנועות השונות כהלכה. 

ניתן למצוא כיום טרמפולינה מקצועית מיני, שדומה מאד, מבחינת המאמץ המופעל בה, לריצה ואפילו לרכיבה על אופניים ואפשר גם למצוא טרמפולינות גדולות יחסית, המותאמות לחוץ ויכולות לשאת משקל רב. אם אתם מעוניינים לרכוש טרמפולינה, אצלנו, בג'נרל פיטנס, תמצאו מבחר רחב של אפשרויות וגם צוות מקצועי ומנוסה שישמח לעזור לכם לאתר בדיוק מה שמתאים ונכון לכם, תוך התייחסות לכל הצרכים.

Copyright © 2021 general-fitness.co.il. All rights reserved.

https://www.general-fitness.co.il/טרמפולינות/c-42-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפון