לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 09-9729131לחץ לחיוג

אקדח עיסוי

 
אקדח עיסוי
 
מבצע
אקדח עיסוי דגם  Liv מבית Theragun -14%
אקדח עיסוי Phoenix דגם A203 -35%
מבצע
אקדח עיסוי מקצועי מבית Phoenix דגם A103 -63%
מבצע
אקדח העיסוי של Theragun דגם G3PRO -17%

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2


בין אם אתם עוסקים בספורט באופן חובבני ובין אם באופן מקצועני, סביר שמצאתם את עצמכם לא אחת עם שרירים תפוסים או כאבים בשרירים. יש לא מעט דרכים לשחרר אותם ובאופן כללי להפיג גם כאבים, כאשר אחת מהן היא באמצעות אקדח עיסוי. על אקדח עיסוי ממליצים פיזיותרפיסטים רבים והוא משמש ככלי נהדר שמציע יתרונות רבים. 

יש כיום מגוון רחב מאד של אקדחי עיסוי, הנבדלים אלה מאלה בעוצמה שלהם, במידות שלהם, בפונקציות שהם כוללים ובפרמטרים נוספים. אם אתם מעוניינים לרכוש לעצמכם אחד כזה, כדאי לכם לעשות זאת בעזרתם של מומחים. אצלנו, בג'נרל פיטנס, תמצאו מבחר של אקדחי עיסוי איכותיים וגם נוחים לשימוש שיספקו לכם את המענה המתאים.

אילו יתרונות מציע לכם אקדח עיסוי?

לא בכדי הפכו אקדחי העיסוי לפופולאריים מאד בקרב ספורטאים, אך לא רק. אחד היתרונות הבולטים של אקדח עיסוי הוא העובדה שהוא עוזר לשפר את הביצועים, שכן עצם העיסוי עצמו עוזר במקרים של התכווצות שרירים ומסייע בהארכת רקמת השריר וגם בחיזוקה. בנוסף, אקדח עיסוי גם משפר את זרימת הדם, מה שמוביל לתהליך יעיל יותר של חילוף חומרים. מעבר לכך, השימוש בו מפיג כאבים וגם מתח ולכן מגביר את קצב התאוששותו של השריר. 

בתחום הטיפול, עוזר אקדח עיסוי במסגרת שיקום השרירים במקרים של פציעה ואף מקטין את הסיכוי לפציעות חוזרות במקום. ובל נשכח גם את עניין החומצות הלקטיות. אלו, נוצרות ברקמות במקרים של מחסור בחמצן. כאשר משתמשים באקדחי עיסוי משחררים אותן וכך עוזרים למנוע את אותו אפקט שלילי של הצטברות חומצות לקטיות בשריר. אקדח עיסוי, וזה הוא יתרון נוסף, עוזר לשפר את טווח התנועה, מה שיכול בהמשך לשפר את הביצועים ובאופן כללי גם גורם לתחושת הנאה גדולה.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים אקדח עיסוי?

רגע לפני שמזמינים אקדח עיסוי, כדאי מאד להשוות בין הסוגים השונים ולבדוק אילו יתרונות מציע כל סוג. יש להתייחס לאופן תפעול האקדח, לגודל שלו וגם למשקל שלו כדי לאפשר שימוש יעיל ונוח בו. אקדח עיסוי גדול ומסורבל יהיה קשה לכם לשימוש ולכן התייחסות לעניין זה חשובה במיוחד.


Copyright © 2021 general-fitness.co.il. All rights reserved.

https://www.general-fitness.co.il/אקדחי-עיסוי/c-59-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפון